вул. Польова, 17

Львів, с. Черляни

пров. Приладний, 10

м.Київ

+38 067 969 23 23

+38 096 026 26 86

У нас ви можете купити недорогу кабіну для вантажівки в хорошому або навіть ідеальному стані. Також в наявності є широкий спектр запчастин і комплектуючих до кабін. Здійснюючи покупки у нас, Ви економите свій час і гроші.
Кабіни вантажних автомобілів
    Кабіна вантажного автомобіля це перш за все робоче місце водія, тому, чим робоче місце зручніше і практичніше тим вища продуктивність праці. Є три основні різновиди кабіни:
  • Для автомобілів, які доставляють товар по місту або їх перевезення не є довготривалими. Їх особливістю є те, що у них немає спального місця і їх комплектація практично мінімальна, простими словами - найнеобхідніше. Такими кабінами комплектуються і самоскиди (автомобілі на яких встановлена вантажна платформа яку можна розвантажити за допомогою гідравлічної установки) Плюсом є те, що на платформі автомобіля вона займає менше місця що дозволяє збільшити вантажну платформу.
  • Для автомобілів, призначенням яких є довготривалі вантажні перевезення. У них є спальне місце (іноді навіть і два). Комплектація таких кабін ділиться на два різновиди - «стандарт» і «люкс» (іноді її називають «преміум пакет»). У комплектації «стандарт» практично всі ті ж самі опції як і в кабіні для автомобілів призначених для міських перевезень але виконані з іншими технологічними нормами (великі ходи пневматичної та гідравлічної підвіски, сидіння водія і пасажира з підлокітниками, підстаканники, кондиціонер, холодильник, автономний обігрівач , великі багажні відсіки для запчастин та інструментів і т.д.). Комплектацію «люкс» практично неможливо описати так, як вона створюється індивідуально для кожного покупця автомобіля. У ній є все те, що і в комплектації «стандарт» плюс багато інших опцій. Основними особливостями даної комплектації є: різновиди освітлення салону, освітлення зовнішнє (ксенон, біксенон, галогени, діодні ліхтарі і т.д.), матеріали внутрішньої обробки салону (шкіра, алькантара, велюр), мультимедіа (магнітоли, відео та аудіо програвачі, акустична система).
  • Для спецавтомобілів, їх ще називають «об'єкти». Їх різновидів і комплектацій більше тисячі. Основні - пожежні авто, евакуатори, автокрани, буксири, збиральні машини, автомобілі для розмітки доріг, автовишки, позашляховики, авто вахта, автомобілі для прибирання снігу, відкачки води, бензовози, газовози і т.д...